Moje služby

Přála jsem si vytvořit komplexní přístup k životu, podívat se na zdraví a nemoci ze všech stran. Kde se vlastně opravdu berou neduhy, na co působí, proč nás vlastně něco bolí? Proč někoho ano a jiného ne? Přála jsem si využít svůj potenciál, svoje znalosti a zkušenosti a nabízím Vám v tuto chvíli tyto služby.

Kontrolovaná a řízená detoxikace podle MUDr. Jonáše Býváte často unaveni, aniž byste věděli proč? Trpíte příznaky alergií, bolestmi hlavy, zažívacími obtížemi, máte gynekologické výtoky? Léčíte se, ale problémy přetrvávají? Necítíte dobře, ale Váš lékař nenašel příčinu Vašich obtíží vyžadující standardní léčbu? Neztrácejte naději, lidské poznání se neustále vyvíjí a je jen otázkou času než potkáte lékaře, nebo terapeuta, který Vám bude umět pomoci. Řízená a kontrolovaná detoxikace MUDr.J.Jonáše je metoda, která se zaměřuje na odhalování příčin zdravotních problémů a je jednou z prvních metod přistupujících k organismu požadovaným komplexním přístupem Metoda řízené a kontrolované detoxikace podle MUDr. Jonáše se zabývá odstraňováním toxinů, které bývají příčinou tělesných i duševních potíží. Příčinu těchto problémů tedy spatřuje v zatížení organismu různými druhy toxinů. Konkrétní typ toxické zátěže je určen pomocí indikace akupunkturního budu elektroakupunkturním přístrojem Salvia, který byl zkonstruován podle vynálezu dr. Reinholda Volla. Pomůže též určit vhodné preparáty Joalis z výzkumu MUDr.Jonáše. Tyto preparáty pak pomáhají organismu zbavit se příslušných toxických zátěží a blokád fyziologického fungování organismu.Detoxikace podle MUDr. Jonáše je také metodou preventivní. Zjištění toxických zátěží umožňuje zachytit rizikové faktory dříve, než se objeví klinické příznaky nemoci. Pomocí preparátů Joalis je pak v organismu obnovena rovnováha. Nejedná se tedy o léčbu, ale o podporu a nastartování přírodních přirozených samouzdravujících pochodů lidského těla. Pokud je toxin přítomen, tak dochází k jeho vyloučení díky působení samotného imunitního systému člověka již v prvních dnech a týdnech užívání přípravků. Pokud toxin není přítomen, nedojde ke spuštění imunitní odezvy. Z toho vyplývá, že tato metoda je vhodná ke kombinaci jakékoli jiné léčby nebo nějakého alternativního postupu. Pokud člověk užívá léky, užívá je dále, jenom přidá přípravky Joalis. Jednotlivé preparáty v sobě spojují sílu optimální kombinace bylin a vtisknutí holografické informace o toxinu v konkrétní tkáni, a tato kombinace je pak spouštěčem očistné reakce samotného organismu. Směrují vlastní imunitu proti konkrétním toxinům v konkrétních tkáních. Spontánní snahu organismu eliminovat toxiny však blokují emoce, které svou přítomností znemožňují, aby si imunitní systém sám poradil s cizorodými toxiny. Jedná se např. o emocionální stres, blokovaný emocionální konflikt, citovou deprivaci, psychosociální stres či psychocysty. Současně s toxinem je tedy třeba odstranit z tkáně i tyto blokující emoce. Na tyto očistné reakce dokáží organismus nasměrovat speciálně vyvinuté preparáty Joalis na základě výzkumu MUDr.Josefa Jonáše

Odblokující a relaxační masáže - nabízím masáže částečné i celkové, pokud si chcete jen odpočinout, n ebo vyřešit nějaký zdravotní problém, dělám masáž obličeje i hlavy :-)

Psychoterapie a psychokaučink - máte problémy se zdravím, ve vztazích, v práci, nevíte si rady, jak řešit životní situace, jste unavení a vyčerpaní, rozeberu s Vámi Vaše starosti a dám Vám konkrétní návody, jak řešit situace a ukáži Vám, odkud Vaše problémy pramení, při sezeních dělám i meditace.

Výklad karet - celkový i částečný

Své terapie propujuji s numerologií a astrologií pokud má klient zájem a je to žádoucí :-)

Semináře pro skupinu

Odblokující a relaxační masáže - nabízím masáže částečné i celkové, pokud si chcete jen odpočinout, n ebo vyřešit nějaký zdravotní problém, dělám masáž obličeje i hlavy :-)